Běšinsko, trasa červená [ Cyklotrasa ]
Číslo 2031, délka trasy 26,6 km, Běšiny Eurocamp - Úloh - Rajské - Rajský Mlýn - Dobřemilice - Zahrádka - Dobřemilice - Chotěšov - Kouklovna - Velhartice náměstí - Velhartice pod Borkem - Horní Staňkov - Drouhaveč - Velhartice pod hradem, náměstí - Nemilkov náves - dvůr Chrástov - Nemilkov nádraží - Úloh - Běšiny Eurocamp